14 listopada 2019

Najwyższa jakość w twojej dłoni – to potwierdzone!

Innowacyjny aparat BellyOn naszej produkcji to sposób na komfortowe kontrolowanie bezpieczeństwa ciąży. Wykorzystując innowacyjną technologię KTG i najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu telemedycyny, zapewnia naszym pacjentkom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki bieżącemu kontrolowaniu wyników przez lekarza przyszła Mama nie musi martwić się o poprawność wyników badań – nigdy nie zostaje z nimi sama.

Innowacyjność i niezawodność urządzenia została sprawdzona i doceniona przez Komisję Europejską – w czerwcu 2019 zostaliśmy odznaczeni certyfikatem Seal of Excellence w ramach wniosku o Grant SME Instrument, z programu Horyzont 2020.

To jednak nie wszystko! W ramach Polskich Mostów Technologicznych uzyskaliśmy grant w wysokości w sumie 400 tysięcy złotych na dofinansowanie działań prawnych i marketingowych na rynku Indii i Kenii. W krajach tych miliony kobiet nie mają dostępu do opieki lekarskiej ani wysokiej jakości sprzętu medycznego. Cieszymy się, że będziemy mogli im pomóc dostarczając wysokiej jakości produkt, który zapewni dostęp do nowoczesnych badań, a także spokój i bezpieczeństwo.